Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o.

Asystent do spraw sprzedaży - Ankieter - atrakcyjne zarobki

  • Krasne, podkarpackie pow. rzeszowski
  • 20-100 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Ankieter

Umowa zlecenie, umowa o dzieło

Dodatkowa/dorywcza

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Słoneczny Doradca to niezależny sklep internetowy, który powstał dzięki wizji i zaangażowaniu entuzjastów OZE, zajmujący się Odnawialnymi Źródłami Grzewczymi i techniką grzewczą. Na tle innych firm wyróżnia nas profesjonalizm oraz szeroki zakres wiedzy, jaką zdobyliśmy podczas realizacji licznych szkoleń oraz projektów. Dzięki naszej pasji, wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu dostarczamy Państwu produkty wysokiej jakości. Pomagamy w dopracowaniu pomysłu na inwestycję, bezpłatne doradztwo przy prawidłowym doborze systemu grzewczego dla klienta oraz opiekę i pomoc w pozyskaniu dofinansowania z funduszy unijnych. Jako jedna z nielicznych firm rozumiemy ekonomiczne podejście klienta do ekologicznej polityki.

Poszukujemy osób komunikatywnych, energicznych i zdecydowanych, aby dołączyli do naszego zespołu ankieterów ( branża OZE -Odnawialne Źródła Energii). Praca polega na przeprowadzeniu wywiadów terenowych z mieszkańcami. Praca dodatkowa lub stała

Zakres obowiązków

- Praca terenowa

- Wypełnianie ankiet z mieszkańcami

- Pomoc w rozniesieniu broszur informacyjnych na prezentacje gminne

Wymagania

- Dyspozycyjność i komunikatywność :)

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników

  • Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)