Konsultant sprzedaży

  • Kielce, świętokrzyskie

Telemarketer

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Inne wymagania: ; Prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej z klientami. Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji z istniejącymi oraz promowanie oferowanych produktów lub usług.
    Monitorowanie i dbanie o terminowe płatności klientów, w tym podejmowanie działań w celu przyspieszenia procesu płatności
    Rozwiewanie wątpliwości i udzielanie odpowiedzi w sposób, który sprawi, że nasi klienci poczują się wyjątkowo.

    Motywacja do pracy, zaangażowanie,wysoka kultura osobista,komunikatywność, zorientowanie na cele sprzedażowe .
    Pracodawca oferuje:Pracę w Kieleckim Parku Technologicznym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00,
    Stawkę 27,80zł/h brutto + prowizję od sprzedaży, umowę o pracę po okresie wdrożeniowym, możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożeniowym,dofinansowanie do karty Multisport lub Voucher zakupowy do Galerii, pakiet nielimitowanych rozmów i Internetu, słodkie przekąski,
    Konkursy, wyjścia integracyjne, 300 zł premii za doświadczenie w pracy z klientem biznesowym,dodatkową premię co roku w postaci akcji firmy, dzięki czemu budujesz swój kapitał na przyszłość. Możliwość awansu w strukturach wewnętrznych. Szkolenie wdrożeniowe, doszkolenia na etapie współpracy.Wsparcie doświadczonych pracowników.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa 27,80 zł brutto/h + premia
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)