Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 24.05.2024
Unruh Personal GmbH

Elektryk z jezykiem niemieckim.

  • Niemcy zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Unruh Personal GmbH poszukuje pracownikow na stanowisko: ELEKTRYK

Obowiązki

  • montaz instalacji elektrycznych w budynku mieszkalnym

Wymagania

  • znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie minimum podstawowym (A2), umozliwiajacym komunikacje w miejscu pracy
  • doswiadczenie na stanowisku
  • swiadectwo szkolne lub certyfikaty uprawniajace do wykonywania zawodu

Oferujemy

  • niemiecka umowa na czas nieokreslony
  • dlugoterminowa prace w jednej lokalizacji
  • zakwaterowanie w poblizu miejsca pracy
  • opieka polskiego koordynatora
  • ubrania ochronne oraz w pelni wyposazona walizka z narzedziami
  • zwrot kosztow dojazdu do miejsca pracy
  • dodatki na jedzenie
  • premie świąteczne i urlopowe
  • wyplata co dwa tygodnie oraz mozliwosc pobierania zaliczek

  • Zainteresowany?
  • Czekamy na Twoja aplikacje CV!
  • E-Mail: Aplikuj

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unruh Personal GmbH 22041 Hamburg Schloßstraße 6, NIP: DE348394293 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa