Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.05.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Magazynier

Makita Sp z o.o. to międzynarodowa korporacja z ponad 100-letnim doświadczeniem. To światowy lider w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych (akumulatorowych, elektrycznych i spalinowych). To również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne.

Zakres obowiązków

  • Kompletacja zamówień,
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • Przyjmowanie dostaw,
  • Układanie towarów na regałach,
  • Inne prace magazynowe.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Sumienność,
  • Zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dodatkowe świadczenia socjalne,

  • Premię roczną, jubileuszową,

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Administratorem danych osobowych jest MAKITA Sp. z o. o. 43-346 BIELSKO-BIAŁA Ul. Bestwińska 103, NIP: 6291002514. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do Makita Sp. z o.o. w celu realizacji bieżącej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.