Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.

Pracownik produkcji warzyw - produkcja i pakowanie sałaty

  • Niemcy zagranica
  • 10 000-12 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownik produkcji warzyw

- produkcja i pakowanie sałaty

Miejsce pracy: Straelen (Niemcy)

Mile widziane pary & grupy!

Zakres obowiązków

  • Praca przy przygotowywaniu i paczkowaniu sałatek (gotowych do spożycia mieszanek sałat – w foliowych workach)
  • Pakowanie sałatek do paczek
  • Kontrola jakości
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy
  • Drobne prace porządkowe

Wymagania

  • Znajomość języka oraz doświadczenie NIE SĄ WYMAGANE!
  • Oferta kierowana do osób / par / grup mobilnych (dojazdy z miejsca zamieszkania do miejsca pracy)
  • Gotowość do pracy w systemie 2- oraz 3-zmianowym
  • Punktualność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań!

Oferujemy

  • UMOWA O PRACĘ NA PODSTAWIE NIEMIECKIEGO PRAWA PRACY Z GWARANTOWANĄ PEŁNOETATATOWĄ ILOŚCIĄ GODZIN (!)
  • Wynagrodzenie godzinowe 14,00 EUR + dodatki godzinowe (np. 25% za nadgodziny lub nocki) + premie półroczne
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie z darmowym Internetem w pobliżu miejsca pracy (opłata za zakwaterowanie: zaledwie 6,50 EUR/ dobę)
  • W pełni płatne dni świąteczne wolne od pracy
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna projektu
  • Przeszkolenie do pracy z żywnością organizuje i finansuje Pracodawca w 1 dzień pracy
  • Pomoc w odzyskaniu podatku z niemieckiego Finanzamt'u - rozliczenie roczne
  • Na żadnej z ofert MGsolutions nie jest stosowane tzw. Arbeitszeitkonto, czyli wszystkie dodatki i godziny są wypłacane na bieżąco z comiesięcznym wynagrodzeniem!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karnety na siłownię
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest MGcentral z siedzibą w Krakowie ul. Myślenicka 133. Dane kontaktowe administratora danych: administracja@mg-central.pl, tel.: 12 656 50 03.

    2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iodo@mg-central.pl.

    3. Dane osobowe zawarte w przekazanej przez Państwa aplikacji będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert w celu znalezienia dla Państwa odpowiedniej pracy (art. 6.1.a. RODO).

    4. Dane osobowe przekazane przez Państwa dobrowolnie mogą być udostępniane pracodawcom i partnerom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji, zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane także naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, prawne, serwisowi IT, dostawcom aplikacji i usług hostingu.

    5. Dane zostaną usunięte w przypadku odrzucenia Państwa aplikacji ze względu na niespełnienie podstawowych warunków prawnych wskazanych w ofercie pracy lub rok po wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. 30-698 Kraków ul. Myślenicka 133, NIP: 6762444862 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.