Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
FOX

Operator Wtryskarek - gwarantujemy przyuczenie!

  • Wilamowice, śląskie pow. bielski

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Jesteśmy jednym z czołowych producentów kształtek polietylenowych, zaworów i akcesoriów stosowanych w rurociągach gazowych i wodnych, aplikacjach przemysłowych i wielu innych instalacjach. Dzisiaj produkty FOX dostępne są dla użytkowników w ponad 70 krajach na całym świecie.

Przy tak wszechstronnym działaniu nieustannie rozwijamy zespół poszukując zaangażowanych, ambitnych i zorientowanych na rozwój pracowników oferując stabilną pracę w międzynarodowym środowisku, możliwości udziału w ciekawych projektach oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Zobacz film i poznaj FOX bliżej!

Zastanawiasz się nad zmianą pracy - dołącz do Zespołu FOX!

OFERUJEMY NAJLEPSZY START!

Wierzymy, że Twoja motywacja to połowa sukcesu.
Resztą zajmiemy się MY!

Zakres obowiązków

Jeśli zdecydujesz się na zmianę pracy, zasilisz nasz Zespół jako operator wtryskarki.

Gwarantujemy przyuczenie oraz okres wdrożeniowy!

Wymagania

  • chęć nauki oraz rozwoju
  • sumienność i odpowiedzialność
  • praca w systemie III zmianowym
  • dojazd do Wilamowic k. Brzeszcz (43-330)

Oferujemy

  • stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie
  • prywatne ubezpieczenie medyczne TU ZDROWIE
  • dodatki stażowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych (foodtruckowe środy w okresie wakacyjnym, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji, premie
    i paczki świąteczne)
  • pracę w zgranym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest: FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., ul. Więźniów Oświęcimia 50, 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56 Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., ul. Więźniów Oświęcimia 50,43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.