Strażnik działu ochrony

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Mianowanie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia instruktora sportów walki lub strzelectwa sportowego. Podstawą do rozpoczęcia pracy jest pozytywne przejście postępowania kwalifikacyjnego zgodnie z art. 38 39g ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej (Dz. U. z 2023 r., poz. 1683 ze zm.),
    oraz rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 1 sierpnia 2018 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego do Służby Więziennej (Dz. U. z 2022 r. poz. 1269)
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 739 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + nagroda roczna, nagrody uznaniowe i jubileuszowe, 1 raz w roku wypłata za umundurowanie (2200 zł netto), nadgodziny (30 zł netto/ 1 godz.), dofinansowanie do wypoczynku oraz zwrot kosztów dojazdu do służby.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 27 dni temu)