Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.05.2024

Project Manager

Everpress
  • Rzeszów, podkarpackie

Informatyk

Umowa o pracę

Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Project Managera, który dołączy do naszego zespołu.

Wymagania

Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami, preferowana praca na stanowisku PMa.

Umiejętność skutecznej komunikacji i negocjacji z różnymi interesariuszami.

Doskonała organizacja pracy, umiejętność przydzielenia zadań i zarządzania zespołem.

Znajomość narzędzi i metodologii zarządzania projektami, na przykład: Jira.

Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

Zadania:

Zarządzanie zasobami, budżetem i harmonogramem projektu.

Planowanie, koordynacja i nadzór nad realizacją poszczególnych etapów projektu.

Monitorowanie postępów i identyfikacja ryzyka, w celu zapewnienia terminowego ukończenia projektu.

Skuteczna komunikacja z członkami zespołu projektowego.

Raportowanie wyników projektu i analiza efektywności działań.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze.

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Elastyczne godziny pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeśli jesteś ambitnym, skrupulatnym i samodzielnie działającym PMem, który dba o terminowość i wysoką jakość realizowanych projektów, czekamy na Twoje CV i list motywacyjny na adres email: @