Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
Spółdzielnia Inwestycyjno-Budowlana Hejnał

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

  • Kraków, małopolskie

Pośrednik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

    Spółdzielnia Inwestycyjno - Budowlana "Hejnał" działa od wielu lat na małopolskim rynku nieruchomości.

Współpracujemy ze specjalistami od obrotu nieruchomościami, finansów, prawa, architektury, geodezji i ubezpieczeń a także z osobami zainteresowanymi profesjonalnym inwestowaniem w nieruchomości.

Przez kilka lat intensywnego rozwoju zgromadziliśmy duży kapitał finansowy.

Główny zakres działania skupia się na budowie domów jednorodzinnych, remontach i sprzedaży mieszkań, adaptacjach poddaszy, nabywaniu i zbywaniu nieruchomości.

Spółdzielnia poszukuje pracowników do działu zajmującego się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. W pierwszej kolejności będą rozpatrywane zgłoszenia kandydatów z doświadczeniem na rynku nieruchomości, z doświadczeniem w pracy biurowej i handlowej.

Zakres obowiązków

  • koordynowanie procesów sprzedażowych i samodzielna sprzedaż nieruchomości,
  • kompleksową obsługę klienta w zakresie transakcji sprzedaży/kupna nieruchomości,

Wymagania

  • duża dyspozycyjność i duże zaangażowanie,
  • wysoka komunikatywność i kreatywność,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych,
  • umiejętność zachowania się w sytuacjach stresowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • własny samochód ( zwrot kosztów eksploatacji),
  • znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem,
  • atrakcyjne premie finansowe,
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • duże możliwości rozwoju osobistego
  • Administratorem danych osobowych jest HEJNAŁ SPÓŁDZIELNIA INWESTYCYJNO-BUDOWLANA 30-209 Kraków ul. Królowej Jadwigi 37/6, NIP: 677 238 44 69. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HEJNAŁ SPÓŁDZIELNIA INWESTYCYJNO-BUDOWLANA 30-209 Kraków ul. Królowej Jadwigi 37/6, NIP: 677 238 44 69 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.