Elektronik - Elektromonter

APS Aviation sp. z o.o.
  • Sicienko, kujawsko-pomorskie pow. bydgoski

Inny

Umowa o pracę

Firma APS AVIATION Sp. z o.o. jest producentem produktów wysokiej jakości oświetlenia przeszkodowego oraz oświetlenia nawigacyjnego dla lotnisk i lądowisk.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Elektronik - Elektromonter.

Twój zakres obowiązków:

Montaż i instalacja systemów elektronicznych, elektrycznych i elektromechanicznych
Testowanie, konfigurowanie i naprawianie urządzeń elektronicznych
Wykonywanie pomiarów i kontroli jakości produkcji
Przygotowywanie materiałów i narzędzi potrzebnych do montażu
Współpraca z zespołem inżynierów i techników
Dokumentowanie wykonanych prac i zgłaszanie ewentualnych problemów
Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i norm technicznych
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

chęć do doskonalenia swoich umiejętności i otwartość na zdobywanie wiedzy,
dyspozycyjność, punktualność,
prawo jazdy kat B.

Oferujemy

- niezbędne narzędzia pracy,
- atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia,
- zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
- przyjazną atmosferę w pracy,
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)