Elektryk z doświadczeniem

AIM WORLD SERVICES
  • Słupsk, pomorskie pow. Słupsk

Inny

Umowa zlecenie

OPIS
Masz doświadczenie w pracy jako Elektryk? Świetnie trafiłeś! Poszukujemy osób do pracy w bazie Wojskowej w REDZIKOWIE KOŁO SŁUPSKA.

Zakres obowiązków:

Wykonywanie procedur przełączania niskiego napięcia 50/60Hz

Wykonywanie izolacji niskiego napięcia Eksploatacja systemów przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej (urządzenia i elementy systemów, takie jak rozdzielnice, linie dystrybucyjne średniego i niskiego napięcia) monitorowanie i regulacja sterowania urządzeniami, prowadzenie dokumentacji operacyjnej, dzienników i raportów oraz badanie i drobne regulacje sprzętu i elementów systemu

Zapewnienie wydajnego i bezpiecznego działania sprzętu i komponentó systemu )zgodnie z normami ANSI, ASME, NFPA i OMSI, dostarczonymi instrukcjami obsługi i konserwacji oraz innymi szczegółowymi instrukcjami obsługi, procedurami i instrukcjami)

Zapewnienie bezpiecznego wykonywania wszystkich prac przy minimalnym wpływie na system dystrybucji

Wymagania

komunikatywna zanjomość j. angielskiego oraz doświadczenie w wykonywaniu zawodu Elektryka.

Dla osób spoza regionu Redzikowa - dopłata do zakwaterowania w wysokości 600 UDS (dolarów)!

Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie!

Brzmi nieźle? Przeslij CV, a oddzwonimy do Ciebie, by lepiej Cię poznać i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)