Młodszy Doradca Klienta

Partner Alior Bank
  • Pruszcz Gdański, pomorskie pow. gdański

Księgowy

Umowa o pracę

Zapraszamy do zespołu Placówki Partnerskiej Alior Bank w Pruszczu Gdańskim na stanowisko Młodszy Doradca Klienta

OCZEKIWANIA:
doświadczenie w sprzedaży,
wykształcenie wyższe (ewentualnie średnie z egzaminem dojrzałości),
umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktu z klientem,
skupienie na celu,
prawo jazdy kat. B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW OBEJMUJE:

sprzedaż produktów bankowych ,
obsługa kasowa,
telemarketing,
dbałość o wytworzone relacje w formie kontaktu telefonicznego.

OFERUJEMY:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
szkolenia wprowadzające oraz rozwijające kompetencje,
wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
nielimitowaną premię miesięczną oraz premię uznaniową,
opiekę i wsparcie w okresie adaptacyjnym,
rozwój zawodowy, awans na wyższe stanowisko.

Osoby spełniające wymagania zapraszamy do przesłania CV ze zdjęciem na adres @
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)