Piekarz

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców
  • Bochnia, małopolskie pow. bocheński

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bochni
zatrudni pracownika na stanowisko - Piekarz w Zakładzie Produkcji Piekarsko-Ciastkarskim

Opis stanowiska:
• Kontrolowanie jakości, wielkości i ilości produkowanego asortymentu
• Przygotowywanie surowców i półproduktów do produkcji zgodnie z obowiązującymi recepturami
• Produkcja i wypiek pieczywa
• Prace dodatkowe związane z procesem produkcji

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w zawodzie piekarza
• Obsługa urządzeń piekarniczych
• Dobra organizacja pracy
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• Zatrudnienie oparte na umowie o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy
• Pracę w środowisku dynamicznym, rozwojowym
• Praca z młodym, doświadczonym zespołem
• Dodatkowe benefity w postaci prywatnej opieki medycznej i bogatego pakietu świadczeń socjalnych
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)