KSIEGOWA

SBP KRAKÓW
  • Kraków, małopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Firma budowlana poszukuje Księgowej / Księgowego

Zakres obowiązków:

samodzielne powadzeni pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego,

wprowadzanie dokumentów do programu finansowo- księgowego ( CDN OPTIMA ),

rozliczanie kont rozrachunkowych,

prowadzenie ewidencji środków trwałych,

sporządzenie deklaracji podatkowych JPK, VAT, CIT, PIT, PCC,

sporządzanie sprawozdań GUS,

kontakt z US, ZUS,

sporządzanie sprawozdań finansowych,

rozliczanie kaucji gwarancyjnych,

podstawowa znajomość kadr i płac

Wymagania

doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,

znajomość programy CDN OPTIMA,

Oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę - pełny etat, z wynagrodzeniem zawsze na czas,

długotrwałą współpracę w stabilnej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r, o ochronie danych osobowych ( Dz.U.z 2002 r.Nr 101,poz 926 ze zm.)"
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)