Praca na stanowisku Sekretarz Szkoły - Praca weekendowa

COSINUS WR
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Sekretarz szkoły na weekendy

Twój zakres obowiązków:
• prowadzenie dokumentacji biurowej w sekretariacie
• obsługa klientów - w tym telefoniczna
• wprowadzanie danych klientów do baz danych
• inne prace związane z obsługą sekretariatu oraz dokumentacją szkoły

Nasze

Wymagania

• biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, Power Point)
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• łatwość nawiązywania kontaktu
• swoboda w wypowiadaniu się - zdolności komunikacyjne
• dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
• umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy:
• zatrudnienie Sekretarza Szkoły na umowę zlecenia
• praca w weekendy, dodatkowo możliwość pracy w wybrane dni tygodnia popołudniu
• pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze
• możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
• pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• nowoczesne narzędzia pracy
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)