Praca dla Fizjoterapeuty

Samodzielny publiczny ZOZ.Ośrodek R.DiM ul.3Maja 10 zabrze
  • Zabrze, śląskie

Fizjoterapeuta

Umowa o pracę

Praca z dziećmi i Młodzieży 0d 0-25 roku ż.

Wymagania

- wykształcenie - magister fizjoterapii, licencjat fizjoterapii, technik fizjoterapii

- prawo wykonywania zawodu,

Zakres obowiązków:
realizacje cyklu terapeutycznego u pacjenta, zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się ich dobrem, poszanowaniem godności osobistej. Prowadzenie dokumentacji medycznej według obowiązujących przepisów.

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej /umowy zlecenie ( część etatu lub w pełnym wymiarze godzin,)./umowa o pracę
• elastyczne godziny pracy,
• zapewniamy sprzęt do wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych,
• pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie;
- atrakcyjne finansowo warunki współpracy
- stabilną pracę.
Oczekujemy zaangażowania, obowiązkowości, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej.
Cv kandydatów bez załączenia klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.
Pozostałe warunki dotyczące szczegółów umowy zostaną omówione na spotkaniu .
Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem maila: poczta@ ordn.pl oraz pod numerami telefonu 32 2753372 wew.234

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)